www.dolnoslaskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:97 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:156 | Ogłoszeń:5626

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Lokalizacja

Promowane

Polecamy

System reklamy Test

Tagi

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Studentów/uczniów Na Okres świąteczny. Zwrot!

Praca Dla Studentów/uczniów Na Okres świąteczny. Zwrot!

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Dla Studentów/uczniów Na Okres świąteczny. Zwrot!

Miasto/a:
 Legnica
 Poza województwem Dolnośląskim
 Szklarska Poręba
Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce! Praca dla studentów i uczniów na okres świąteczny. Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu. Miejsce pracy region Emsland/Wietze

Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce! Praca dla studentów i uczniów na okres świąteczny. Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu.

Miejsce pracy region Emsland/Wietze

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 11 € - 12 €/h oraz dodatki i premie
• Zwrot kosztów dojazdu (max. 100 €) po spełnieniu podstawowych warunków
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne = wyższa stawka netto!
• Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy
• Komfortowe warunki mieszkaniowe - pokoje max. dwuosobowe
• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Pełnoletność - wymóg konieczny
• Umiejętność pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/1
+48 690 105 366
+48 81 440 09 71
jr@cp-personal.com

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google